Kontakt

Čateks d.d
Zrinsko-Frankopanska 25
40000 Čakovec
Hrvatska - Croatia

Centrala: +385 (0) 40 379 444
Webshop: +385 40 379 423
webshop@cateks.hr
Fax: +385 (0) 40 328 445
+385 (0) 40 379 412

OIB: 16536095427
PDV ID: HR16536095427

Erste & Steiermärkische bank d.d.
IBAN: HR7024020061100028626
SWIFT: ESBCHR22

prodaja

Gordana Nedeljko
Direktorica prodaje
+385 (0)40 379 460
g.nedeljko@cateks.hr

Ivanka Jeneš
+385 (0)40 379 406
i.jenes@cateks.hr

Tomislav Plechinger
+385 (0)40 379 406
t.plechinger@cateks.hr

Lucija Režek
+385 (0)40 379 462
l.rezek@cateks.hr

Božica Murk
+385 (0)40 379 408
b.murk@cateks.hr

Vera Kutnjak
+385 (0)40 379 437
v.kutnjak@cateks.hr

Maloprodaja

Prodavaona Čateks
Čakovec, Zrinsko-Frankopanska 25
+385 (0)40 379 422 - trgovina
+385 (0)40 379 423 - webshop
webshop@cateks.hr

RADNO VRIJEME:

Radnim danom: 7:00: 19:00 h
Subotom: 8:00- 13:00 h

Uprava

Davor  Sabolić
Uprava- direktor Društva
tel: +385 (0)40 379 400
d.sabolic@cateks.hr

Financije

Matija Bilandžija
Financijski direktor
tel: +385 (0)40 379 401
m.bilandzija@cateks.hr

UPRAVLJANJE LJUDSKIM POTENCIJALIMA

Gorana Horvat
Menadžer ljudskih potencijala
tel. +385 (0)40 379 456
g.horvat@cateks.hr

NABAVA

Sanja Blažeka - Kalšan
Rukovoditeljica nabave
tel. +385 (0)40 379 404
s.blazekakalsan@cateks.hr

Natalija Dominić
Samostalni referent nabave
tel. +385 (0)40 379 404
n.dominic@cateks.hr