Slobodna radna mjesta:

ČATEKS D.D. Čakovec zapošljava i širi svoj tim u laboratoriju u sklopu odjela Kontrole kvalitete na radnom mjestu

LABORANT

OPIS POSLA:

  • provođenje ulazne, međufazne i završne kontrole (sirovine i gotovi proizvodi)
  • izrada izbojenja kod ulazne kontrole bojila
  • pripremanje kemikalija za proizvodne centre i laboratorijska ispitivanja
  • vršenje identifikacije i dekompozicije uzoraka
  • provjeravanje kvalitete tehnoloških i otpadnih voda
  • kalibracija mjernih uređaja prije ispitivanja
  • izvještavanje nadređenog o provedenim analizama i njihovoj kvaliteti

OČEKUJEMO:

  • SSS, prednost tekstilni/kemijski/ekološki/sanitarni/prehrambeni tehničar
  • prethodno radno iskustvo u tekstilnoj tvrtki, laboratoriju ili odjelu kontrole kvalitete koji vrši vlastita ispitivanja (nije uvjet, početnici su dobrodošli)
  • odgovoran i pedantan pristup poslu
  • organizacijske vještine i sposobnost logičkog razmišljanja
  • sklonost timskom radu

NUDIMO:

  • ugovor na neodređeno vrijeme, uz probni rok 6 mjeseci
  • rad od ponedjeljka do petka od 7 do 15 sati
  • naknadu za troškove prijevoza, naknadu za prehranu, božićnicu, uskrsnicu, dar za dijete itd.
  • sustavno i organizirano uvođenje u posao uz pomoć mentora i podršku nadređenog
  • mogućnost napredovanja te individualan razvoj zajedno s razvojem tvrtke

Ako ste zainteresirani, prijavite se za posao slanjem životopisa na e-mail [email protected], pozivom na broj 040 379 400 ili svoju prijavu osobno donesite na adresu tvrtke.

Kontaktirat ćemo kandidate koji uđu u uži izbor.

Veselimo se Vašoj prijavi!

ČATEKS D.D. Čakovec zapošljava i širi tim u proizvodnji Politeksa na radnom mjestu

OPERATER U PROIZVODNJI PREVUČENIH MATERIJALA

OPIS POSLA:

  • dopremanje repromaterijala do strojeva za prevlačenje
  • nadziranje rada strojeva za prevlačenje (namještanje debljine nanosa prema točnoj uputi, kontroliranje i označavanje grešaka)
  • otpremanje gotove robe od stroja za prevlačenje do stroja za kontrolu

OČEKUJEMO:

  • spremnost na rad i učenje
  • poželjno prethodno radno iskustvo u proizvodnji (nije uvjet)

NUDIMO:

  • rad od ponedjeljka do petka, uz slobodne vikende
  • naknadu za troškove prijevoza, naknadu za prehranu, božićnicu, uskrsnicu, dar za dijete, dodatne stimulacije na plaću itd.
  • od 24 do 28 dana godišnjeg odmora
  • sigurno radno mjesto i mogućnost napredovanja